Wrzesień 3, 2016

CF KIDS

Chcesz zadbać o sprawność fizyczną Twojego dziecka?

Lekcje WF-u w szkołach to za mało?

Zależy Ci na zdrowiu i prawidłowym rozwoju swojej pociechy?

Jeśli tak, przyprowadź je do nas, na nowoczesne zajęcia CF Kids, stanowiące oficjalny program poprawy sprawności najmłodszych sportowców. metodę na której się wzorujemy zapoczątkowano w 2003 roku w Kalifornii i obecnie stosowana jest w wielu szkołach i boxach CrossFitowych na całym świecie.

Poprzez udział w naszych zajęciach Twoja pociecha otrzyma sporą dawkę zabawy oraz nauki prawidłowych wzorców ruchowych, bezpiecznej techniki wykonywania różnorodnych ćwiczeń jak i utrzymania prawidłowej postawy ciała.

Program CF Kids rozwija 10 cech motorycznych m.in. koordynację ruchową, zwinność, siłę czy elastyczność, co zaprocentuje doskonałą sprawnością fizyczną w dorosłym życiu. Stanowi on także solidny fundament do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Na zajęciach CF Kids uczymy zdrowej rywalizacji sportowej, współdziałania w grupie oraz wzajemnego wsparcia i szacunku.

Wasze dzieci będą pod stałą opieką wykwalifikowanego instruktora o pedagogicznym podejściu!

Zajęcia prowadzone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Istnieje możliwość zorganizowania nowych grup w inne dni oraz godziny jeśli utworzy się grupa trójki lub więcej dzieci.

Koszt karnetu na 10 wejść – 150 zł, jednorazowe wejście 20zł. Karnet na wejścia ważny jest przez 2mc.

Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia mają możliwość brania udziału w zajęciach CF lub treningu obwodowego trwających równolegle z zajęciami CF KIDS.

Nie zwlekaj! Czekamy na Was 😊