Kwiecień 30, 2015

GALERIA

CF GREENBOX

Spontaniczna sesja wykonana przez znanego i cenionego fotografa oraz filmowca Miguel Gaudencio i jego zespół. Podczas sesji nagrywany była także materiał do projektu realizowanego przez grupę GREENBOX.
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami artysty na:
www.facebook.com/miguelgaudenciophotography

CF KIDS

Nasza mała CF gwiazda, także doczekała się swojej sesji wykonanej przez Annę Kmieć. Mamy nadzieję, że za kilka lat taką samą sesję zrobi Reebok po Games'ach z naszą Championką !

HOT MAGAZINE

Sesja wykonana przez fotograf Annę Kmieć na okładkę czerwcowego numeru HotMagazin. Pierwsza profesjonalna sesja w naszym klubie. Było ciężko, ale Ania świetnie dała sobie radę. Modelka uwieczniona na zdjęciach to jedna z najlepszych szczecińskich instruktorek fitness Marta Clisdorf.

LULU CLUB

Lulu Club znajduje się w centrum Szczecina, w zabytkowej kamienicy, która od momentu powstania w roku 1852 pełniła role ośrodka rozrywki przedwojennego Szczecina. W sali teatralnej, w której mieści się klub, przed wojna było niemieckie kasyno. Duża cześć klubu zajmuje scena teatralna, która jest wykorzystywana w trakcie imprez do wszelkiego rodzaju występów i koncertów. Po przeciwnej stronie sali znajduje się bar o nietypowym, płynnym kształcie, a nad nim, na balkonie, Loża - wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających gości oczekujących komfortu i większej prywatności. Zapraszamy na stronę www.luluclub.pl

MOTO SESSION

Sesja próbna wykonana przez Anię Kmieć, na fotografiach uwiecznione zostały dumne konie naszych przyjaciół i zawodników, Łukasza Bąka oraz Marcina Gorczyńskiego. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że odbitki dumnie zdobią ściany ww jegomościów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *