Luty 5, 2019

HH URODZINY

Urodziny to wielkie wydarzenie dla każdego dziecka, dlatego aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięci warto zadbać o wszystko, co najlepsze. W Hell’s Heaven CF każde urodziny są oryginalne i niepowtarzalne, przygotowane z myślą o solenizancie i jego gościach.

Urodziny na sportowo poprzez zabawę zachęcają do zdrowego stylu życia, a przede wszystkim dają dużo radości oraz uczą współpracy, rywalizacji i zachęcają dzieci do uprawiania sportu.

Podczas naszych Urodzin dzieci mają możliwość spróbować różnych dyscyplin i zobaczyć, że sport to świetna zabawa. Wasze dziecko pod opieką naszych trenerów i animatorów spędzi niezapomniany chwile i z pewnością „połknie bakcyla” do sportu. W programie imprez przewidziane są wyścigi sztafet, przeciąganie liny, ścieżka zdrowia wspinaczka na linę. Dodatkowo dzieci będą mogły „wyszaleć się” na ergometrze wioślarskim, ski ergu, czy ASB. Hell’s Heaven CF jedynym tak dobrze przygotowanym obiektem sportowym w Szczecinie, wyposażonym w profesjonalny sprzęt, a także bezpieczną podłogę używaną np. na placach zabaw.

Standardowa impreza urodzinowa trwa u nas ok. 2 godziny. Rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w urodzinach dzieci i przeżyć z nimi niezapomniane wrażenia z zabaw i wyzwań.

Klub w ramach standardowych urodzin oferuje:

  • kameralną atmosferę 400m2 klubu zupełnie na wyłączność prze 2h 30min.
  • animatora organizującego gry, zabawy i konkursy z nagrodami,
  • strefę treningową oraz strefę w której można zorganizować poczęstunek dla gości.

 

Pakiety urodzinowe do 12 osób

Pakiet Cena Co zwiera
Brązowy 599 opieka trenera-animatora, dyspozycyjność sali na 2,5h, oprawa muzyczna, gry i zabawy na torze przeszkód

 

Jesteśmy w stanie sprostać, każdym wymaganiom i z chęcią zaproponujemy rozwiązania, które jeszcze bardziej urozmaicą urodziny i sprawią, że będą one niepowtarzalne. Pomożemy w przygotowaniu medali i dyplomów za uczestnictwo w imprezie, okolicznościowy koszulek, urodzinowego turnieju.

W ramach organizacji urodzin w naszym klubie tworzymy zaproszenie w formie elektronicznej i umieszczamy je jako zakładkę na naszej stronie wwww. Link można łatwo wysłać do zaproszonych osób, aby każdy z zaproszonych gości mógł bez problemu trafić na imprezę. Dodatkowo tworzymy dedykowane zaproszenie w formacie A6 i wysyłamy w formacie PDF, na życzenie możemy wydrukować zaproszenie na papierze kredowym w zaprzyjaźnionej drukarni w cenie 2zł/szt.

W ramach urodzin istnieje możliwość organizacji turniejów z medalami i dyplomami, w naszej gestii jest stworzenie spersonalizowanych dyplomów oraz medali lub pucharów. Dyplomy drukujemy w najwyższej jakości na papierze kredowym w cenie 4zł/szt., medale to koszt 10zł/szt. a puchary od 50zł/szt.

Na życzenie naszych klientów tworzymy projekt graficzny i wykonanie koszulek okolicznościowych w cenie 60zł/szt, na koszulki nie obowiązuje limit ilościowy.

Gorąco zapraszamy do kontaktu i konsultacji pod numerem telefonu 534 914 145.

Do zobaczenia! Wszystkiego najlepszego!